22 738 95 40
Language

PROFIL FIRMY

OBRABIARKI PRECYZYJNE SPINNER

Obrabiarki Precyzyjne firmy Spinner pracują na całym świecie, w ponad 60 krajach na 6 kontynentach. Nasi klienci to zarówno mali poddostawcy, jak i znane na całym świecie koncerny wszystkich branż związanych z obróbką metali.

Rozwojem i produkcją nowoczesnych obrabiarek zajmujemy się od 1950 roku. Ponad  20.000 dostarczonych maszyn udowadnia codziennie naszym klientom swoją wysoką wydajność, dokładność i niezawodność.

Firma Spinner to przedsiębiorstwo średniej wielkości, które jednak co roku sprzedaje na całym świecie ponad 1000 obrabiarek CNC, z tendencją ciągłego wzrostu. Spinner łączy kompetencje operujacej globalnie grupy przedsiębiorstw z szybkością, elastycznością i efektywnością kosztową firmy rodzinnej.

Mamy odpowiednie obrabiarki dostosowane do potrzeb naszych klientów, wszystko jedno, czy ma to być mała kompaktowa tokarka przeznaczona do nauki zawodu, uniwersalne centrum do frezowania czy też złożone centrum tokarskie z 15 osiami, dwoma wrzecionami i automatycznym systemem załadowczym. Powierz nam wykonanie dla Ciebie zadania.